Обкладинка ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2022 рік

ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2022 рік

ГДЗ Математика 4 клас

25.03.2023

СТОРІНКА 6

Розв'язування задач різними способами на знаходження четвертого пропорційного (продовження)

Завдання 1 Виконай перевірку.

240 : х = 360 : 120

240 : х = 3

х = 240 : 3

х = 80

240 : 80 = 3

360 : 120 = 3

3 = 3

810 : 9 –  х = 45

90 – х = 45

х = 90 – 45

х = 45

810 : 9 – 45 = 45

45 = 45


Завдання 2 Пані Олена придбала 12 кг огірків вартістю 216 грн та 8 кг картоплі за такою самою ціною. Яка вар­тість картоплі?

Ог. — 216 грн — 12 кг по ? грн

К. — ? грн — 8 кг по однаковій ціні

Розв'язання

1) 216 : 12 = 18 (грн) – ціна. 

2) 18 • 8 = (10 + 8) • 8 = 144 (грн)

Відповідь: вартість картоплі 144 гривні.


Завдання 5 Досліди продукцію в шкільному буфеті.

• Різновидів продукції представлено у шкільно­му буфеті.

   20

• Ціна улюбленого виробу (пиріжка).

   15 грн

•  Одиниць цього товару можна придбати на 50 грн.

    50 : 15 = 3 (ост. 5) – 3 пиріжки, і ще залишиться 5 грн.

    Відповідь: 3 пиріжки.


СТОРІНКА 7

Множення багатоцифрового числа на одноцифрове

Завдання 1   Збільш кожне число у два рази.

х15

   2

 30

х150

   2

  300

х154

     2

  308

х1542

       2

  3084


Завдання 2  

х582

      2

1164

х1430

     5

  7150

х23650

       6

141900

х7056

       3

21168


Завдання З 

Якщо а = 254, то (а + 130) • 8 = (254 + 130) • 8 = 384 • 8 = 3072


Завдання 4 

Одночасно назустріч їхали велосипедист і автобус і зустрілися через 4 год. Швидкість велосипедиста 13 км/год, автобуса – 70 км/год. Яку загальну відстань подолали до вони до зустрічі?

v1 — 13 км/год

v2 — 70 км/год

t — 4 год

s — ? км

Розв’язання

1) 13 + 70 = 83 (км/год) – швидкість зближення.  

2) 83 • 4 = (80 + 3) • 4 = 332 (км)

ІІ спосіб

1) 13 • 4 = (10 + 3) • 4 = 52 (км) – подолав велосипедист.

2) 70 • 4 = 280 (км) – подолав автобус.

3) 52 + 280 = 332 (км)

Відповідь: подолали 332 кілометри.


СТОРІНКА 8

Множення багатоцифрового числа на одноцифрове (продовження)

Завдання 1

10 • 52 = 520

640 : 8 = 80

250 : 5 = 50

40 • 7 = 280

120 : 20 = 12 : 2 = 6

540 : 9 = 60


Завдання 2

 х2582

       5

12910

х948

     7

6636

х1025

       9

  9225

х4703

       8

37624


Завдання З

х : 4 = 591

х = 591 • 4

х = 2364

а : (230 – 157) = 9

а : 73 = 9

а = 9 • 73

а = 657

х591

      4

2364

_230

 157

   73

х73

   9

657


Завдання 4  Знайди периметр прямокутника, якщо с = 3 см

Ширина — с • 2 (см)

Довжина —  ?, у 3 рази більша

Ширина: с • 2 = 3 • 2 = 6 (см)

Якщо довжина у 3 рази більша 

Довжина: 6 • 3 = 18 (см)

Р = (6 + 18) • 2 = 24 • 2 = 48 (см)

Відповідь: 48 сантиметрів.


СТОРІНКА 9

Ділення багатоцифрового числа на одноцифрове

Завдання 1

120 : 60 = 12 : 6 = 2

540 : 9 = 54 : 9 • 10 = 60

350 : 50 = 35 : 5 = 7

900 : 10 = 90

480 : 8 = 60


Завдання 2

_2630|  2

 1       2315

 _6

   6

   _3

     2

   _10

     10

       0

_57202|     2

  4        28601

_17

  16

  _12

    12

       _2

         2

         1

_4900|   5

  45     980

  _40

    40

      0

_8540|  5

  5      1708

_35

  35

    _40

      40

        0


Завдання З Порівняй вирази.

45 : 9 > 64 : 8       (9 > 8)

240 : 4 < 150 – 80     (60 < 70)

900 : 2 > 370 + 40     (450 > 410)

120 – 85 < 9 • 6        (35 < 54)

 

СТОРІНКА 10

Завдання 4

У Миколи було 340 грн. Він придбав 5 однакових ріжків морозива по 25 грн, ковбасу за 115 грн, а решту витра­тив на дві шоколадки. Яка ціна шоколадки?

Було — 340 грн

Витратив — 5 шт. по 25 грн + 115 грн

Залишилось (решта) — 2 шт. по ? грн

Розв'язання

1) 25 • 5 = (20 + 5) • 5 = 125 (грн) – витратив на морозиво.

2) 125 + 115 = 240 (грн) – витратив на морозиво і ковбасу.

3) 340 – 240 = 100 (грн) – решта грошей.   

4) 100 : 2 = 50 (грн) 

Відповідь: ціна шоколадки 50 гривень.


Ділення багатоцифрового числа на одноцифрове (продовження)

Завдання 1

_5016|  8

  48    627

  _21

    16

    _56

      56

        0

_7620|  3

  6      2540

_16

  15

  _12

    12

      0

_47075|  5

  45       9415

  _20

    20

      _7

        5

      _25

        25

          0


Завдання 2

Олег придбав 8 кілограмів огірків за 200 грн та 5 кіло­грамів помідорів за 175 грн. На скільки більше коштує кілограм помідорів, ніж кілограм огірків?

Ог. — 200 грн, 8 кг по ? грн

П. — 175 грн, 5 кг по ? грн

Порівняти ціну — на ? грн більше

Розв’язання

1) 200 : 8 = (160 + 40) : 8 = 25 (грн) – ціна огірків.

2) 175 : 5 = (100 + 50 + 25) : 5 = 125 (грн) – ціна помідорів.

3) 125 – 25 = 100 (грн)

Відповідь: на 100 гривень більше. 

Додати коментар
Коментарі (121)
Кккк
05.02.2024
Настя, підтримкою
Настя
22.01.2024
Офигели почему тільки 36 і 37 сторінка 👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
Тетяна
16.01.2024
ГДЗ -2 частина робочий зошит до книжки Логачевська -
4 клас
Тетяна
16.01.2024
ГДЗ 4 клас робочий зошит
Наталя
05.01.2024
Даніель, ти коцур
Галина
15.12.2023
Сторінка 53
Даніель
07.12.2023
Нічого не показує 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿
Сайт отстой
28.11.2023
Він вобще не роботає гавно фууу
Рома
28.11.2023
Лиза, ти лох
Сайт ґавно
27.11.2023
Где робочий зошит🤬🤬🤬🤬🤬🤬
ЖОПА
17.11.2023
ЕПТ Я НЕ ПОНИМАЮ ВЫ ВООПЩЕ?
ГДЕ 26 СТ.?
Артем
15.11.2023
Не працює вобще
Сука
08.11.2023
А 35 ст де🤬🤬🤬🤬🤬
Сука
08.11.2023
Ренат Борщ,
Ренат Борщ
08.11.2023
А
Плвпларлспле
Ренат Борщ
08.11.2023
Сторінка 35
Уляна
30.10.2023
МИ 2 ПОЛУЧИЛИ ЗА ЦЕ ПРИДУРКИ
Аліна
18.10.2023
Сторінка 29,завдання1
Сука
15.10.2023
Внсвршміа срчечішч рочнвар нгпгананвнспв рлсрсиср
Марія
15.10.2023
Не працює ст.25