Обкладинка ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2022 рік

ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2022 рік

ГДЗ Математика 4 клас

25.03.2023

СТОРІНКА 21

Завдання 5

23 від 27 = 27 : 3 • 2 = 9 • 2 = 18

15 від 25 = 25 : 5 = 5

17 від 42 = 42 : 7 = 6

46 від 36 = 36 : 6 • 4 = 6 • 4 = 24

 

 

Завдання 4

Одна порція морозива коштує 35 грн. Чи вистачить ді­тям 90 грн на двох, щоб купити собі по порції морозива? Скільки грошей у них залишиться? Чи вистачить їх на третю порцію морозива?

Розв'язання

1) 35 • 2 = 70 (грн) – коштують 2 порції. 

Вистачить грошей, оскільки 90 грн > 70 грн.

2) 90 – 70 = 20 (грн) – залишиться грошей.

Не вистачить грошей, оскільки 20 грн < 35 грн.

Відповідь: вистачить на 2 порції, не вистачить на третю.


СТОРІНКА 22

Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові, коли в частці одержуємо нуль одиниць в одному з розрядів

Завдання 1  Виконай перевірку.

37 : 6 = 6 (ост. 1)

6 • 6 + 1 = 36 + 1 = 37

49 : 8 = 6 (ост. 1)

6 • 8 + 1 = 48 + 1 = 49

220 : 100 = 2 (ост. 20)

2 • 100 + 20 = 200 + 20 = 220

33 : 10 = 3 (ост. 3)

3 • 10 + 3 = 30 + 3 = 33

48 : 9 = 5 (ост. 3)

5 • 9 + 3 = 45 + 3 = 48

20 : 6 = 3 (ост. 2)

3 • 6 + 2 = 18 + 2 = 20


Завдання 2

_8144|  4

  8       2036 

 _14

   12

   _24

     24

       0

_43230|   6

  42      7205

  _12

    12

     _30

       30

         0


Завдання 3 Накресли відрізок АВ довжиною 12 см. Познач на ньому

точку К так, щоб відрізок АК становив 2/3 від довжини АВ.

АК = 23 АВ = 23 від 12 см = 12 см : 3 • 2 = 8 см

 

СТОРІНКА 23

Завдання 4

До ресторану завезли 10 кг королівських креветок вар­тістю 3209 грн і стільки само м'яса, ціна якого на 180 грн менша, ніж ціна за кілограм креветок. Скільки грошей заплатив ресторан за креветки і м'ясо разом?

Кр. — 3209 грн — 10 кг — по ? грн

М. — ? грн — 10 кг — по ?, на 180 грн менше

Всього — ? грн

Розв'язання

3209 грн = 320900 коп.

180 грн = 18000 коп.

1) 320900 : 10 = 32090 (коп.) – ціна креветок;

2) 32090 – 18000 = 14090 (коп.) – ціна м’яса;

3) 14090 • 10 = 140900 (коп.) – вартість м’яса;

4) 320900 + 140900 = 180000 (коп.) = 180 (грн) 

Відповідь: заплатив 180 гривень.


Задачі на знаходження невідомих за двома різницями та обернені до них

Завдання 1 

2807 • 6 + (75 803 – 1647) : 4 + 3180 = 24 526

1)

_75803    

    1647

  74156

2)

х2807

       6

16842

3)

_74156|   4

  4        18539

_34

  32

  _21

    20

    _15

      12

      _36

        36

          0      

4)

+16842

  18539

  21346

5)

+21346

    3180

  24526


СТОРІНКА 24

Завдання 2

Першого дня кравчиня пошила 6 однакових наволо­чок, другого –  10. Скільки метрів тканини використала кравчиня за два дні разом, якщо другого дня вона ви­тратила на 8 м тканини більше?

І — 6 н.

ІІ — 10 н. — на 8 м більше

Разом — ? м

Розв'язання

1) 10 – 6 = 4 (н.) – більше наволочок ІІ дня;

2) 8 : 4 = 2 (м) – на 1 наволочку;

3) 2 • 6 = 12 (м) – використала І дня;

4) 12 + 8 = 20 (м) – використала ІІ дня;

5) 12 + 20 = 32 (м)

Відповідь: використала 32 метри тканини.


Завдання 3 Виконай перевірку.

х : 3 = 1875 – 718

х : 3 = 1157

х = 1157 • 3

х = 3471

3471 : 3 = 1157

1875 – 718 = 1157

1157 = 1157

3479 + a = 11700 : З

3479 + а = 3900

а = 3900 – 3479

а = 421

3479 + 241 = 3900

11700 : 3 = 3900

3900 = 3900


СТОРІНКА 25

Задачі на знаходження невідомих за двома різницями та обернені до них (продовження)

Завдання 1 «Розміняй» купюри на дрібніші.

Використовуй купюри номіналом 20 грн та 10 грн.

100 грн = 80 грн + 20 грн = 20 грн • 4 + 10 грн • 2

Використовуй купюри номіналом 20 грн та 50 грн.

200 грн = 100 грн + 100 грн = 50 грн • 2 + 20 грн • 5

Використовуй купюри номіналом 100 грн, 200 грн та 50 грн.

500 грн = 200 грн + 100 грн + 200 грн = 200 грн + 100 грн + 50 грн • 4

Використовуй купюри номіналом 100 грн, 200 грн та 500 грн.

1000 грн = 500 грн + 400 грн + 100 = 500 грн + 200 грн • 2 + 100 грн


Завдання 2

Для привітання родини з новорічними святами Софія купила 9 однакових листівок, а її брат Віктор — 6 листі­вок за такою самою ціною. Скільки грошей витратили діти на листівки, якщо відомо, що Софія витратила на 24 грн більше, ніж Віктор?

С. — 9 л. — на 24 грн більше

В. — 6 л.

Разом — ? м

Розв'язання

1) 9 – 6 = 3 (л.) – більше листівок;

2) 24 : 3 = 8 (грн) – ціна листівки;

3) 8 • 9 = 72 (грн) – заплатила Софія;

4) 8 • 6 = 48 (грн) – заплатив Віктор;

5) 72 + 48 = 110 + 10 = 120 (грн)

Відповідь: заплатили 120 гривень.   

Додати коментар
Коментарі (121)
Емма
14.11.2025
Привітики.

Я тут вечно списую.

Дякую тому хто зробив це ГДЗ
Емма
14.11.2025
привітики.

Я тут вечно списую.
Емма
13.11.2025
та заспокойтеся є усі сторінки
Емма
13.11.2025
Егорчик, подержую
Какуля гівнюля
09.11.2025
ДЕ СТОРІНКА 40
Ну типо кто-то
04.11.2025
У МЕНЯ ВОПРОС А ГДЕ 23 ЗАДАНИЕ ТОЧНЕЕ ЗАДАЧА
Емма
03.11.2025
Я на уроках тут списую
Фєлікс😳😳😳
11.09.2025
А де 10 сторінка
Настя
06.05.2025
Сторінка 71?
Анна
30.04.2025
Де сторінка 73?!
Пиздабол
29.04.2025
САЙТ ТОП МНЕ 12 ПОСТАВИЛИ
Егорчик
15.04.2025
Ну понятно все отлично 12 вам!
Вася
09.04.2025
Прикольно я не можу писати я
Наталія
08.04.2025
ДЕ 57 СТОРІНКА ГА?
щеещ8енг7876нг
28.03.2025
чому все починається зі сторінки 36
Kitekiu
20.03.2025
Юля, так нажміть на кнопку "попередня "
Kitekip
13.03.2025
альона, це і є друга якщо що
Іван
03.03.2025
Дуже сайта не знайти
Жах
30.01.2025
Жах неможу знайти 14 сторінку
Не хто
21.01.2025
ГДЕ 10-11 СТОРИНКА