OneGDZ » Твори
Твори
У цій категорії ви можете знайти авторські, 100% унікальні твори написані українською мовою спеціально для нашого сайту. Усі матеріали сайту оптимізовані та доступні на ваших смартфонах.

Твір на тему: «Грегор Замза — людина чи комаха?» за оповіданням Франца Кафки «Перевтілення»

Перш ніж задатися даним питанням і знайти на нього відповідь, варто звернути увагу на декілька інших питань: чи багато людей на світі день у день живуть рутинним життям? Чи багатьох людей спіткають проблеми з грішми та іншим фінансовим добробутом? Чи є люди, життя яких проходить повз них? Очевидно, що відповідь на кожне із цих питань - так.

Твір-роздум на тему: «Пісня – душа народу»

Ще з давніх часів люди складали пісні. В них вкладалися переживання, почуття, традиції та побут. Та й в умовах сьогодення, пісня є важливою часткою культури народу. В її словах є можливість побачити минуле, теперішнє, надії на безхмарне та щасливе майбутнє. Без такої складової як пісня, не може існувати жоден народ. Тому, її можна вважати душею нації.

Твір на тему: «Мій улюблений фільм»

Я дуже люблю кіномистецтво. Мене цікавить акторська гра, ефекти, музичний супровід, режисура, а також наскільки майстерно була відзнята та чи інша стрічка. Тому, я завжди спостерігаю за анонсами нових кінострічок, і намагаюсь їх всіх переглянути. Для мене, перегляд фільму, як своєрідна віддушина, спосіб поглинути в інший світ, проникнути в переживання героїв стрічки, відпочити всією душею. Є багато фільмів, які спонукають до того, щоб людина осмислила певні істини, змінила ставлення до життя на навколишнього світу.

Твір на тему: «Що таке щастя?»

У повсякденному житті ми часто бажаємо рідним, друзям, знайомим щастя, намагаємось знайти його, мріємо про нього. Однак як його можна описати? Яке воно насправді? Я теж не раз замислювалася над цим питанням. Що це – бажання яке сповнилось, стан душі? З роздумів я зробила висновок, що щастя – це радість, позитивні почуття та навіть блаженство, особливий стан, який настає коли здійснюється те, про що людина давно мріяла, до чого довго йшла. Саме це властиво людям – ставити перед собою ціль та наполегливо йти до неї.

Твір на тему: «Я — людина, і це мене багато до чого зобов’язує»

Хоч раз в житті, ми замислюємося над питанням: «Для чого людина з’являється на світ?» Ми намагаємося прожити життя так, щоб наступні покоління пишалися нами, а нащадки згадували теплим словом. Для того, щоб бути людиною ми повинні дотримуватись певних суспільних правил – не робити того, про що потім будеш шкодувати, використовувати можливості, що дає нам життя. Людина може назвати себе щасливою тоді, коли в неї є сім’я, вірні друзі, дах над головою.

Твір на тему: «Що таке гідність?»

Людина народжується, живе в суспільстві. Змалку виховуються такі риси як чесність, співчуття, щедрість, доброзичливість. Все свідоме життя ми робимо різні вчинки, нерідко помиляємось й вчимося з власних помилок. Однак, те, як кожен з нас виходить із різних ситуацій дає змогу побачити, наскільки ми цінуємо таке поняття як гідність.

Копірайт © 2018 – 2020 Дайте Хліба Inc. Всі права захищені.