OneGDZ » 3 клас » ГДЗ Математика 3 клас » ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік
Обкладинка ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік

ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік

ГДЗ Математика 3 клас

04.09.2019

Урок 98

Завдання 1

1) 50 + 7 = 57

    500 + 7 = 507

    500 + 70 = 570

    500 + 10 + 7 = 517

 

2) Розклали на суму розрядних доданків:

    74 = 70 + 4

    356 = 300 + 50 + 6

    208 = 200 + 8

    670 = 600 + 70

 

3) 30 • 4 = 3 дес. • 4 = 12 дес. = 120

    9 • 40 = 9 • 4 дес. = 36 дес. = 360

    400 • 2 = 4 сот. • 2 = 8 сот. = 800

     70 • 3 = 7 дес. • 3 = 21 дес. = 210

     3 • 300 = 3 • 3 сот. = 9 сот. = 900

 

4) Лось відчуває запахи за 500 м. Це вдвічі ближче, ніж він чує звуки. На якій відстані лось чує звуки?

Запахи — 500 м, це вдвічі ближче

Звуки — ?

Розв’язання

500 • 2 = 5 сот. • 2 = 10 сот. = 1 тис.

Відповідь: лось чує звуки на відстані 1000 метрів.  

5)

587 + 2 = 589

588 + 2 = 590

589 + 2 = 591

587 + 20 = 607

588 + 20 = 608

589 + 20 = 609

587 + 200 = 787

588 + 200 = 788

589 + 200 = 789

322 – 2 = 320

321 – 2 = 319

320 – 2 = 318

322 – 20 = 302

321 – 20 = 301

320 – 20 = 300

322 – 200 = 122

321 – 200 = 121

320 – 200 = 120

 

Завдання 2

25 • 4 = (20 + 5) • 4 = 20 • 4 + 5 • 4 = 80 + 20 = 100

17 • 3 = (10 + 7) • 3 = 10 • 3 + 7 • 3 = 30 + 21 = 51

12 • 6 = (10 + 2) • 6 = 10 • 6 + 2 • 6 = 60 + 12 = 72

 

15 • 6 = (10 + 5) • 6 = 10 • 6 + 5 • 6 = 60 + 30 = 90

28 • 2 = (20 + 8) • 2 = 20 • 2 + 8 • 2 = 40 + 16 = 56

33 • 3 = (30 + 3) • 3 = 30 • 3 + 3 • 3 = 90 + 9 = 99

 

150 • 5 = (100 + 50) • 5 = 100 • 5 + 50 • 5 = 500 + 250 = 750

210 • 4 = (200 + 10) • 4 = 200 • 4 + 10 • 4 = 800 + 40 = 840

130 • 7 = (100 + 30) • 7 = 100 • 7 + 30 • 7 = 700 + 210 = 910

 

260 • 2 = (200 + 60) • 2 = 200 • 2 + 60 • 2 = 400 + 120 = 520

190 • 3 = (100 + 90) • 3 = 100 • 3 + 90 • 3 = 300 + 270 = 570

440 • 2 = (400 + 40) • 2 = 400 • 2 + 40 • 2 = 800 + 80 = 880

 

201 • 4 = (200 + 1) • 4 = 200 • 4 + 1 • 4 = 800 + 4 = 804

203 • 3 = (200 + 3) • 3 = 200 • 3 + 3 • 3 = 600 + 9 = 609

104 • 6 = (100 + 4) • 6 = 100 • 6 + 4 • 6 = 600 + 24 = 624

 

109 • 7 = (100 + 9) • 7 = 100 • 7 + 9 • 7 = 700 + 63 = 763

105 • 8 = (100 + 5) • 8 = 100 • 8 + 5 • 8 = 800 + 40 = 840

103 • 9 = (100 + 3) • 9 = 100 • 9 + 3 • 9 = 900 + 27 = 927

 

4 • 16 = 16 • 4 = (10 + 6) • 4 = 10 • 4 + 6 • 4 = 40 + 24 = 64

7 • 12 = 12 • 7 = (10 + 2) • 7 = 10 • 7 + 2 • 7 = 70 + 14 = 84

 

5 • 190 = 190 • 5 = (100 + 90) • 5 = 100 • 5 + 90 • 5 = 500 + 450 = 950

7 • 130 = 130 • 7 = (100 + 30) • 7 = 100 • 7 + 30 • 7 = 700 + 210 = 910

 

7 • 108 = 108 • 7 = (100 + 8) • 7 = 100 • 7 + 8 • 7 = 700 + 56 = 756

8 • 106 = 106 • 8 = (100 + 6) • 8 = 100 • 8 + 6 • 8 = 800 + 48 = 848

 

Завдання 3 Знайди периметр футбольного поля, якщо його ширина удвічі більша.

Розв’язання

1) 45 • 2 = 45 + 45 = 90 (м) – довжина футбольного поля.

2) Р = (90 + 45) • 2 = 135 + 135 = 270 (м)

ІІ спосіб

1) 45 • 2 = 45 + 45 = 90 (м) – довжина футбольного поля.

2) Р = 90 • 2 + 45 • 2 = 90 + 90 + 45 + 45 = 270 (м)

Відповідь: периметр футбольного поля – 270 метрів.

 

Завдання 4

Хлопці тричі пробігли по 250 м і зробили 5 стартів зі швидкої ходьби, по 180 м кожен. Дізнайся, скільки всього метрів хлопці пробігли і скільки – швидко пройшли.

 

Довжина 1 дистанції

Кількість дистанцій

Загальна довжина

Біг

250 м

3

750 м

Швидка ходьба

180 м

5

900 м

250 • 3 = (200 + 50) • 3 = 600 + 150 = 750 (м) – пробігли.

180 • 5 = (100 + 80) • 5 = 500 + 400 = 900 (м) – швидко пройшли.

 

Завдання 5

Футболісти після тренування купили 4 однакові кавуни загальною масою 24 кг. Кожен кавун коштує 42 грн. Яка маса одного кавуна? Скільки гривень заплатили футболісти за всі кавуни?

Маса кавуна

Кількість кавунів

Загальна маса

6 кг

4

24 кг

24 : 4 = 6 (кг) – маса кавуна.

Ціна

Кількість

Вартість

42 грн

4

168 грн

42 • 4 = (40 + 2) • 4 = 40 • 4 + 2 • 4 = 160 + 8 = 168 (грн) – гривень заплатили.

 

Завдання 6

18 • 7 = (10 + 8) • 7 = 10 • 7 + 8 • 7 = 70 + 56 = 126

7 • 130 = 7 • (100 + 30) = 7 • 100 + 7 • 30 = 700 + 210 = 910

650 – 7 • 15 = 650 – 7 • (10 + 5) = 650 – (70 + 35) = 650 – 105 = 545

 

Завдання 7

Добери із запропонованих чисел такі значення змінної m, щоб нерівність була правильною.

m • 4 > 92     

m = 21, 23, 25, 27

m • 4 > 92

m = 25, 27

 

Завдання 8

Ціна пари тапочок – х грн, а ціна пари кросівок – у грн. Поясни, що означає кожен із виразів.

х + у (грн) – вартість тапочок і кросівок.

у – х (грн) – на стільки кросівки дорожчі, ніж тапочки.

у : х (грн) – у стільки разів кросівки дорожчі, ніж тапочки.

(х + у) • 2 (грн) – вартість 2 пар кросівок і 2 пар тапочок.

х • 3 + у • 2 (грн) – вартість 3 пар тапочок і 2 пари кросівок.

 

Завдання 9

Розглянь діаграму. Кожна зафарбована клітинка на діаграмі означає 5 чисел.

Двоцифрові парні числа

5

5

5

5

5

 

 

 

 

 

Трицифрові парні числа

5

5

5

5

5

5

5

5

 

 

Двоцифрові непарні числа

5

5

5

5

5

5

5

 

 

 

Трицифрові непарні числа

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

1)  5 • 5 = 25 – всього двоцифрових парних чисел.

     5 • 7 = 35 – всього двоцифрових непарних чисел.

     5 • 5 + 5 • 8 = 25 + 40 = 65 – всього двоцифрових непарних чисел.

     5 • 8 + 5 • 10 = 40 + 50 = 90 – всього трицифрових чисел.

2)  5 • 7 > 5 • 5         серед двоцифрових чисел більше непарних.

     (7 – 5) • 5 = 10 – на стільки більше серед двоцифрових чисел непарних, ніж парних.

     5 • 10 > 5 • 5       трицифрових непарних більше, ніж двоцифрових парних.

     (5 • 10) : (5 • 5) = 50 : 25 = 2 (рази) – у стільки разів більше трицифрових непарних, ніж двоцифрових парних.

(7 + 10) •  5 > (5 + 8) • 5    17 • 5 > 13 • 5      непарних більше, ніж парних.

(8 + 10) •  5 > (5 + 7) • 5    18 • 5 > 12 • 5      трицифрових більше, ніж двоцифрових.

Додати коментар
Коментарі (779)
ffhj
12.04.2021
Адмін,ст 149 номер 11 12
Наталя
09.04.2021
Ст. 140.номер 6.
оксана
07.04.2021
Лілі,
величезне дякую!
оксана
07.04.2021
нема завдання до уроку67 стор.3, задача 5 ДРУКОВАНИЙ ЗОШИТ 3 клас.О.ГИСЬ
Христина
07.04.2021
Урок 106 завдання 7
Галина
06.04.2021
Урок 106 завдання 4,5,6
Юлія
06.04.2021
Допоможіть мені з задачею 9.ст123 частина2 Ольга Гісь,Ірина Філяк будьласка
Діана
06.04.2021
Анна,
Поможіть мені з Задачую 7. Сторінка 143 2 частина Ольга Гісь,Ірина Філяк будьласка поможіть?
оля
06.04.2021
дайте урок 113 ст. 162
Лілі
05.04.2021
1)10*2=20(к.)-у 10 велосипедах.
2)44-20=24(к.)-залишок.
3)24:3=8(в.)
Відповідь:2колісних велос. 10, а 3 колісних 8
Бондарь Крис
04.04.2021
У м. Виноградові на винограднику А у восьми однакових рядах росте 640 кущів винограду. На винограднику Б у шести однакових рядах – 240 кущів винограду.
Розглянь вирази і постав відповідні запитання до умови задачі:
640 : 8 + 240 : 6
640 : 8 - 240 : 6
(640 : 8): (240 : 6)
Сергей
04.04.2021
Дарина,
так
Анна
03.04.2021
Де можна знайти відповіді до робочого зошита?
Оля
01.04.2021
У крамниці продають двоколісні і триколісні велосипеди. Всього було 18 велосипедів і44 колеса. Скільки було двоколісних, а скільки триколісних велосипедів?
Аня
31.03.2021
Підручник3клас
О.Гісь І.Філяк
Аня
31.03.2021
Номер 6.ст.134.яквирішити.
Надійка
31.03.2021
Є відповідь може у Вас проблеми з телефоном просто клас дякую гість Філяк
Дарина
30.03.2021
Де відповіді???
Димасик
29.03.2021
Урок 93 ст 99 номер 6
Бура
23.03.2021
Сторінка 105 завдання 12
© OneGDZ.com, 2018 – 2025. Усі права захищено. Контент належить OneGDZ, окрім матеріалів, що є власністю третіх осіб. Використання лише з посиланням на джерело.