OneGDZ » 4 клас » ГДЗ Математика 4 клас » ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2022 рік
Обкладинка ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2022 рік

ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2022 рік

ГДЗ Математика 4 клас

25.03.2023

СТОРІНКА 6

Усне додавання і віднімання в межах 100

Завдання 1 

430 + 250 = 600 + 80 = 680

780 + 60 = 840         840 – 780 = 140 – 80 = 100 – 40 = 60

355 + 145 = 500        500 – 145 = 400 – 45 = 360 – 5 = 355

 

600 + 290 = 890         890 – 600 = 290

206 + 534 = 700 + 30 + 10 = 740

76 + 920 = 996             996 – 920 = 96 – 20 = 76 

 

Завдання 2 Туристи вирушили в подорож містами України. Від Пол­тави до Києва вони проїхали 342 км. Шлях від Києва до Львова виявився на 199 км довший. Відстань між Льво­вом і Трускавцем – на 456 км коротша, ніж шлях від Ки­єва до Львова. Яку загальну відстань проїхали туристи?

Полтава, Київ, Львів, Трускавець

П. – К. — 342 км

К. – Л. — на 199 км довший (більший) за П. – К.

Л. – Т. — на 456 км коротша (менша) за К. – Л.

Всього — ? км

Розв'язання

1) 342 + 199 = 541 (км) – від Києва до Львова;

2) 541 – 456 = 85 (км) – від Львова до Трускавця;

3) 342 + 541 = 883 (км) – від Полтави до Львова;

4) 883 + 85 = 968 (км)

Відповідь: туристи проїхали 968 кілометрів.

+342

  199

  541

_541

  456

    85

+342

  541

  883

+883

    85

  968

 

Завдання 3

Якщо с = 60, тоді (127 + 115) + с = 242 + с = 242 + 60 = 302

Якщо с = 504, тоді (127 + 115) + с = 242 + с = 242 + 504 = 746

+127

  115

  242

+242

    60

  302

+242

  504

  746

 

Завдання 4

340 + 50 = 300 + 90 = 390

340 + 108 = 400 + 40 + 8 = 448

340 + 60 = 300 + 100 = 400

340 + 600 = 900 + 40 = 940

350 + 560 = 800 + 110 = 910

 

Завдання 5

400 + 320 = 700 + 20 = 720

750 – 50 = 700

945 – 300 = 645

252 + 128 = 300 + 70 + 10 = 380

470 – 90 = 400 – 20 = 380

840 + 60 = 800 + 100 = 900

 

СТОРІНКА 7

Усне додавання і віднімання в межах 100 (продовження)

Завдання 1

780 – 500 = 280

Віднімання частинами.

650 – 90 = 650 – 50 – 40 = 600 – 40 = 560

430 – 40 = 430 – 30 – 10 = 400 – 10 = 390

 

Завдання 2

За каску, рукавиці та шарф заплатили 650 грн. Вартість каски і рукавиць 450 грн, а рукавиць і шарфа – 350. Скільки коштувала кожна річ?

К. і р. — 450 грн

Р. і ш. — 350 грн

Разом — 650 грн

К. — ? грн

Р. — ? грн

Ш. — ? грн

Розв'язання

1) 650 – 350 = 300 (грн) – каска; 

2) 450 – 300 = 150 (грн) – рукавиці;

3) 350 – 150 = 200 (грн) шарф.

Відповідь: каска 300 грн, рукавиці 150 грн, шарф 200 грн.

 

Завдання 3  Ганна найвища. Іван нижчий за Галю, але вищий за

Оксану. Ігор нижчий від Оксани на 5 см.

Міркуємо так.

У порядку зростання: 135 см, 140 см, 148 см, 156 см, 160 см. 

Ганна найвища — 160 см.

Іван нижчий за Галю, але вищий за Оксану — Оксана, Іван, Галя.

Ігор нижчий від Оксани на 5 см — Ігор, Оксана, Іван, Галя.

Ігор (135 см), Оксана (140 см), Іван (148 см), Галя (156 см), Ганна (160 см).

Іван ——> 148 см

Галя ——> 156 см

Оксана ——> 140 см

Ігор ——> 135 см

Ганна ——> 160 см

 

СТОРІНКА 8

Усне ділення і множення в межах 1000

Завдання 1

Спосіб послідовного ділення.

108 : 18 = 108 : (2 • 9) = 108 : 2 : 9 = 54 : 9 = 6

Розподільний закон ділення відносно додавання.

51 : 3 = (30 + 21) : 3 = 30 : 3 + 21 : 3 = 10 + 7 = 17

96 : 8 = (80 + 16) : 8 = 80 : 8 + 16 : 8 = 10 + 2 = 12

 

Завдання 2

630 : х = 240 – 30

630 : х = 210

х = 630 : 210

х = 630 : 70 : 3

х = 3

630 : 3 = 210

240 – 30 = 210

210 = 210

х : 9 = 59 + 31

х : 9 = 90

х = 90 • 9

х = 810

810 : 9 = 90

59 + 31 = 80 + 10 = 90

90 = 90

 

 

Завдання 3

20 • 4 = 80

110 : 22 = 5      5 • 22 = 5 • (20 + 2) = 100 + 10 = 110

22 • 6 = 132      132 : 6 = (120 + 12) : 6 = 20 + 2 = 22

140 : 4 = 35      35 • 4 = (30 + 5) • 4 = 120 + 20 = 140

620 : 20 = 31    31 • 20 = (30 + 1) • 20 = 600 + 20 = 620   

78 : 6 = 13        13 • 6 = (10 + 3) • 6 = 60 + 18 = 78

 

Завдання 4   До зоопарку привезли 7 мішків корму для страусів по З0 кг у кожному і 12 мішків корму для павичів з такою самою масою кожен. Скільки всього кілограмів корму привезли до зоопарку?

С. — 7 м. по 30 кг

П. — 12 м. по 30 кг

Всього — ? кг

Розв'язання

1) 7 + 12 = 19 (м.) – привезли мішків;

2) 30 • 19 = 570 (кг)

Відповідь: привезли 570 кілограмів корму. 

(7 + 12) • 30 = 19 • 30 = (10 + 9) • 30 = 300 + 270 = 570

 

СТОРІНКА 9

Усне ділення і множення в межах 1000 (продовження)

Завдання 1

18 • 6 = (10 + 8) • 6 = 10 • 6 + 8 • 6 = 60 + 48 = 108

47 • 2 = (40 + 7) • 2 = 80 + 14 = 94

23 • 7 = (20 + 3) • 7 = 140 + 21 = 161

 

Завдання 2

Суму чисел 70 і З0 збільшити у 6 разів.

(70 + 30) • 6 = 100 • 6 = 600

Різницю чисел 365 і 155 збільшити у 4 рази.

(365 – 155) • 4 = 210 • 4 = (200 + 10) • 4 = 800 + 40 = 840

Добуток чисел 6 і 7 збільшити у 8 разів.

(6 • 7) • 8 = 42 • 8 = (40 + 2) • 8 = 320 + 16 = 336

 

Завдання З У двох торгових центрах по 4 поверхи. На кожному по­версі першого торгового центру по 11 відділів, а друго­го — по 13. На скільки відділів більше у другому торгово­му центрі, ніж у першому?

І ТЦ — 4 п. по 11 в.

II ТЦ — 4 п. по 13 в., на ? в. більше

Розв'язання

1) 13 – 11 = 2 (в.) – більше на одному поверсі ІІ ТЦ;

2) 2 • 4 = 8 (в.) – більше у ІІ ТЦ.

Виразом:

(1311) • 4 = 2 • 4 = 8 

Відповідь: більше на 8 відділів.

 

Завдання 4  Накресли перший відрізок довжиною 5 см, другий у 2 рази дов­ший, а третій — у 5 разів коротший, ніж сума першого та другого відрізків.

І — 5 см

ІІ — у 2 рази довший за І

ІІІ — і 5 разів коротший за І і ІІ разом

Розв’язання

5 см – І відрізок.

5 • 2 = 10 см – ІІ відрізок.

 

(5 + 10) : 5 = 3 (см) – ІІІ відрізок.

 

СТОРІНКА 10

Ділення з остачею

Завдання 1

47 : 9 = 5 (ост. 2)

19 : 3 = 6 (ост. 1)

34 : 5 = 6 (ост. 4)

37 : 4 = 9 (ост. 1)

58 : 7 = 8 (ост. 2)

44 : 7 = 6 (ост. 2)

 

_47 | 9

  45   5

    2 (ост.)

_19 | 3

  18   6

    1 (ост.)

_34 | 5

  30   6

    4 (ост.)

_37 | 4

  36   9

    1 (ост.)

_58 | 7

  56   8

    2 (ост.)

_44 | 7

  42   6

    2 (ост.)

 

Завдання 2

28 : 10 = 2 (ост. 8)

95 : 3 = 31 (ост. 2)

50 : 2 = (40 + 10) : 2 = 20 + 5 = 25 (ост. 0)  

30 : 7 = 4 (ост. 2)

15 : 4 = 3 (ост. 3)

_28 | 10

  20    2

    8 (ост.)



_95 | 3

  9    31

  _5

    3

    2 (ост.)

_30 | 7

  28   4

    2 (ост.)



_15 | 4

  12   3

    3 (ост.)



 

Завдання 3  Кондитеру треба розкласти на п'ятьох однакових таріл­ках 46 тістечок. Скільки тістечок він покладе порівну на кожну тарілку та скільки тістечок залишиться? Розв'язання

46 : 5 = 9 (ост. 1) – 9 тістечок на кожній тарілці, 1 тістечко залишиться.

Відповідь: на кожній тарілці 9 тістечок, залишиться 1 тістечко. 

 

Завдання 4 Перший відрізок завдовжки 12 см. У скільки разів його можна зменшити, щоб одержати повну частку без остачі? Накресли усі можливі варіанти відрізків.

12 : 2 = 6 (см)

12 : 3 = 4 (см)

12 : 4 = 3 (см)

12 : 6 = 2 (см)

Додати коментар
Коментарі (114)
Сайт фигня
02.10.2023
Бля где нах зошит
максим
24.09.2023
Бля где сторінка 8????????
Стас
23.09.2023
Як розвязати задачу 3 на сторінці 13?
Олена
21.09.2023
Я у вас про сторінки як це найжахливіший сайт гдз
Альона
11.09.2023
Маша, ця задача розвязується рівнянням.
Коля
11.09.2023
Сторінка 6
Суки ви
Маша
10.09.2023
А де розв'язання завдань? нічого не розумію
Альона
09.09.2023
Оля,
50+35+x=120
85+x=120
x=120-85
x=35
За 3 день пошили 35 підковдр.
Альона
09.09.2023
Катя,
50+35+x=120
85+x=120
x=120-85
x=35
За 3 день пошили 35 підковдр.
Оля
08.09.2023
Катя, можна розв'язання
Задачі
Катя
06.09.2023
За три дні на фабриці п пошили 120 під ковдр за перший день 50 штук за другий 35 за третій день пошили решту під ковдр скільки під ковдру пошили за третій день
В5.
23.05.2023
Дякую що ви це зробили ;-)
OneGDZ
20.05.2023
Артеме,
112 м. — 3360 кг
35 м. — ? кг
Розв'язання
3360 : 112 = 30 (кг) - маса 1 мішка.
30 • 35 = 1050 (кг)
Відповідь: маса 1050 кілограмів.
Артем
17.05.2023
До пекарні привезли 112 мішків борошна однаковою масою кожен. Маса усього привезли борошна 3360 кг. Яка маса 35 таких мішків із борошном
© OneGDZ.com, 2018 – 2025. Усі права захищено. Контент належить OneGDZ, окрім матеріалів, що є власністю третіх осіб. Використання лише з посиланням на джерело.