OneGDZ » 4 клас » ГДЗ Математика 4 клас » ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2021 рік
Обкладинка ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2021 рік

ГДЗ Математика 4 клас робочий зошит Киричук В. до підручника Логачевська С.П. 2021 рік

ГДЗ Математика 4 клас

25.03.2023

 

Сторінка 54 Ділення трицифрових чисел на двоцифрові (продовження)

Завдання 1

_224 | 56

  224     4

      0

_345 | 23

  23     15

_115

  115

      0

_5175 |  15

  45       345

  _67

    60

    _75

      75

        0

 

Завдання 2

1/5 від 1 год = 1 год : 5 = 60 хв : 5 = 12 хв

2/7 від 1 м 40 см = 1 м 40 см : 7 • 2 = 140 см : 7 • 2 = 20 см • 2 = 40 см

5/8 від 48 год = 48 год : 8 • 5 = 6 год • 5 = 30 год

4/10 від 2 тижнів 6 днів = 2 тижні 6 днів : 10 • 4 = 20 днів : 10 • 4 = 2 дні • 4 = 8 днів 

 

Завдання 3

Купили 7 кг яблук і 9 кг бананів, за однаковою ціною. За покупку заплатили 400 грн. Яка вартість яблук і бананів окремо?

Яблука  — 7 кг — ? грн

Банани — 9 кг — ? грн

Разом — 400 грн

Розв'язання

1) 7 + 9 = 16 (кг) – яблук і бананів разом.

2) 400 : 16 = 25 (грн) – ціна. 

3) 25 • 7 = 175 (грн) – вартість яблук. 

4) 25 • 9 = 225 (грн) – вартість бананів. 

Відповідь: вартість яблук 175 грн, а бананів – 225 грн.

 

Завдання 4

Склади вираз за поясненням, обчисли його значення. Яке число отримаємо, якщо кількість днів у високосно­му році зменшити в 6 разів і отримане значення збіль­шити у 18 разів та зменшити на кількість днів у невисокосному році?

366 : 6 • 18 – 365 = 733

1) 366 : 6 = 61         2) 61 • 18 = 1098          3) 1098 – 365 = 733

Додати коментар
Коментарі на сайті проходять модерацію перед публікацією. Це зроблено для запобігання використанню ненормативної лексики та порушень правил спільноти. Дотримуйтесь поваги у спілкуванні. Дякуємо за розуміння!
Коментарі (101)
Артем
15.10.2023
Костянтин, Не працює,бо це Якась Х............ня
Артем
15.10.2023
Це, не сайт. А якась Х..........
Миша
11.10.2023
вопрос можно сторинку 26
Костянтин
10.10.2023
Цікаво як перейти на ст. 22, якщо даний сайт тупо не працює?
Тетяна
08.10.2023
Доповни числами ,щоб нерівності стали істинними
869 569>
65 280<
88 532>
<52 140
>6301
<608 098
Лиза
04.10.2023
Я одна не понимаю что на 3 номере 13 ст Нада чертить если у меня в зошете задача
Лиза
03.10.2023
Та бляя где страница 12
Сайт фигня
02.10.2023
Бля где нах зошит
максим
24.09.2023
Бля где сторінка 8????????
Стас
23.09.2023
Як розвязати задачу 3 на сторінці 13?
Олена
21.09.2023
Я у вас про сторінки як це найжахливіший сайт гдз
Альона
11.09.2023
Маша, ця задача розвязується рівнянням.
Коля
11.09.2023
Сторінка 6
Суки ви
Маша
10.09.2023
А де розв'язання завдань? нічого не розумію
Альона
09.09.2023
Оля,
50+35+x=120
85+x=120
x=120-85
x=35
За 3 день пошили 35 підковдр.
Альона
09.09.2023
Катя,
50+35+x=120
85+x=120
x=120-85
x=35
За 3 день пошили 35 підковдр.
Оля
08.09.2023
Катя, можна розв'язання
Задачі
Катя
06.09.2023
За три дні на фабриці п пошили 120 під ковдр за перший день 50 штук за другий 35 за третій день пошили решту під ковдр скільки під ковдру пошили за третій день
В5.
23.05.2023
Дякую що ви це зробили ;-)
OneGDZ
20.05.2023
Артеме,
112 м. — 3360 кг
35 м. — ? кг
Розв'язання
3360 : 112 = 30 (кг) - маса 1 мішка.
30 • 35 = 1050 (кг)
Відповідь: маса 1050 кілограмів.
© OneGDZ.com, 2018 – 2025. Усі права захищено. Контент належить OneGDZ, окрім матеріалів, що є власністю третіх осіб. Використання лише з посиланням на джерело.