OneGDZ » 3 клас » ГДЗ Математика 3 клас » ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік
Обкладинка ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік

ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік

ГДЗ Математика 3 клас

04.09.2019

Урок 75

Завдання 1

34 + 16 + 27 + 23 = 50 + 50 = 100   100 – 97 + 350 – 50 – 200 = 103

240 + 160 – 380 + 3 = 23                   23 + 77 + 490 – 270 – 40 = 280

 

Завдання 2

Перша група туристів пройшла по катакомбах 530 м, дру­га — 290 м, а третя — 80 м.

Розв’язання

1) На скільки метрів далі пройшла перша група, ніж друга?

530 – 290 = 530 – 230 – 60 = 240 (м)

На скільки метрів далі пройшла перша група, ніж третя?

530 – 80 = 530 – 30 – 50 = 500 – 50 = 450 (м)

На скільки метрів далі пройшла друга група, ніж третя?

290 – 80 = 210 (м)

2) 530 + 290 + 80 = 900 (м) – не пройшли вони разом 1 км.

 

Завдання 3

Екскурсія в катакомбах триватиме а хв. Перша група туристів перебуває на екскурсії вже 30 хв, друга група — 15 хв, а тре­тя — у 5 разів менше, ніж дві перші групи разом. Склади вирази, щоб дізнатися, скільки часу до кінця екскурсії залиши­лося кожній групі туристів. Зроби обчислення при а = 120.

Розв’язання

1) а – 30 (хв.)       120 – 30 = 120 – 20 – 10 = 90 (хв.)

2) а – 15 (хв.)       120 – 15 = 105 (хв.)

3) а – (30 + 15) : 5 (хв.)      120 – (30 + 15) : 5 =120 – 45 : 5 = 120 – 9 = 111 (хв.)

 

Завдання 4 

490, 101, 5, 110, 220, 70

1) частка першого й останнього чисел: 490 : 70 = 49 : 7 = 7

2) сума найбільшого і найменшого чисел: 490 + 5 = 495

3) сума двох найбільших чисел: 490 + 220 = 600 + 110 = 710

4) різниця чисел другої сотні: 110 – 101 = 9

5) добуток одноцифрового і двоцифрового чисел: 5 • 70 = 350

 

Завдання 5

2 м 40 см = 240 см     

240 см + 60 см = 300 см = 3 м – довжина кімнати і кухні. 

Р = (2 + 3) • 2 = 5 • 2 = 10 м – периметр прямокутника.

Відповідь: периметр приміщення 10 м.

Перевірка: 200 + 240 + (200 – 110) + 60 + 110 + (240 + 60) = 1000 м = 10 м

 

Завдання 6

Який периметр прямокутного тиру в катакомбах, якщо його довжина — 10 м, а ширина — 3 м?  Р = (10 + 3) • 2 = 20 + 6 = 26 (м)

 

Завдання 7

630 + 270 = (600 + 200) + (30 + 70) = 900

900 – 90 = 810

810 – 350 = 810 – 310 – 40 = 500 – 40 = 460

460 + 160 = 460 + 40 + 120 = 500 + 120 = 620

620 + 370 = (600 + 300) + (20 + 70) = 900 + 90 = 990

990 – 230 = (900 – 200) + (90 – 30) = 700 + 60 = 760

760 – 160 = 600

600 – 190 = 600 – 100 – 90 = 500 – 90 = 410

410 + 220 = 630

 

Завдання 8

1) 590, 370, 80, 210, 730  «зайве» число 80 (двоцифрове)

2) 154, 378, 237, 480, 615 «зайве» число 480 (кругле)

3) 347, 256, 739, 915, 761 «зайве» число 256 (парне)

4) 123, 345, 567, 789, 901 «зайве» число 901 (нема десятків)

Додати коментар
Коментарі на сайті проходять модерацію перед публікацією. Це зроблено для запобігання використанню ненормативної лексики та порушень правил спільноти. Дотримуйтесь поваги у спілкуванні. Дякуємо за розуміння!
Коментарі (777)
Наташа
13.01.2021
Дайте будь ласка розв'язання задачі студентами ст 10,номер 3
татьяна
13.01.2021
Інна,
690-(310-10)+310=80м.
татьяна
13.01.2021
100-(9*2+3*2)=76м.
Таня
13.01.2021
Кто решил урок 68 задача 9(2)
Інна
13.01.2021
Урок 68 завдання 9
Анастасия
13.01.2021
Адмін,
Спасибо
Адмін
12.01.2021
Анастасия,
У крамныци продают двоколесни и треколесни велосипеди.Всього було 18 велосипедов и 44 колеса. Скильки було двоколесни и триколесни велосипедов? Міркуємо так. У всіх велосипедів є по 2 колеса, тому 44 – 18 • 2 = 8 (к.) – додаткові (треті) колеса для трьохколісних велосипедів. Отже, було 8 триколісних і 10 двоколісних велосипедів.
Анастасия
12.01.2021
Подскажите пожалуйста задачу не можем решить? У крамныци продают двоколесни и треколесни велосипеди.Всього було 18 велосипедов и 44 колеса. Скильки було двоколесни и триколесни велосипедов?
Анастасия
12.01.2021
Урок 67 завданя5
Анастасия
12.01.2021
Чому нема 2 частини матаметики?
Наталья
12.01.2021
Чому нема другої частини математики?
Інна
12.01.2021
Чому немає відповідей на 2 частину математики?
Каміла
11.01.2021
Урок 66 завдання 2
Жанна
11.01.2021
Урок 68. Задание 9(2)
Люда
09.01.2021
Доброго дня. А на сайті немає другої частини завдання з математики 3 клас. Ольга Гість
Леся
29.12.2020
Знйти'урок66,частина2
Юля
28.12.2020
Де знайти відповіді на урок 66 частину 2?
Адмін
23.12.2020
Оксана,
З 1 на 2 поверх є 1 переплет (/), з 2 на 3 поверх є 1 переплет (/), з 3 на 4 поверх є 1 переплет (/). На другий поверх 1 переплет, а на третій – 3 таких переплети, тому 3 : 1 = 3 (рази). Відповідь: у 3 рази
Зоя
23.12.2020
Скажите пожалуйста есть ли ответы на 2ю часть учебника
Оксана
20.12.2020
У скільки разів кількість сходинок на четвертий поверх більша, ніж кількість сходинок на другий поверх?
© OneGDZ.com, 2018 – 2025. Усі права захищено. Контент належить OneGDZ, окрім матеріалів, що є власністю третіх осіб. Використання лише з посиланням на джерело.