OneGDZ » 3 клас » ГДЗ Математика 3 клас » ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік
Обкладинка ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік

ГДЗ Математика 3 клас Гісь О.М., Філяк І.В. 2016 / 2020 рік

ГДЗ Математика 3 клас

04.09.2019

Урок 46

Завдання 1 Математичний тест

1) Один десяток — це в) 10 од.

2) Десять десятків — це б) 100

3) Чотириста сорок цифрами записується в) 440

4) Сім сотень і вісім одиниць — б) 708

5) 112 — це а) 1 сот. 1 дес. 2 од.

6) Трицифрове число, що не є круглим в) 102

 

Завдання 2

681 = 600 + 80 + 1

720 = 700 + 20

856 = 800 + 50 + 6

309 = 300 + 9

220 = 200 + 20

414 = 400 + 10 + 4

855 = 800 + 50 + 5

778 = 700 + 70 + 8

 

Завдання 3

300 + 50 + 7 = 357

900 + 30 + 8 = 938

400 + 70 + 2 = 472

600 + 40 = 640

100 + 50 + 9 = 159

80 + 2 = 82

 

Завдання 4

524 – 4 = 520

524 – 20 = 504

524 – 500 = 24

697 – 600 = 97

697 – 7 = 690

697 – 90 = 607

838 – 30 = 808

838 – 8 = 830

838 – 800 = 38

177 – 7 = 170

177 – 70 = 107

177 – 100 = 77

Завдання 5

703 – 3 = 700

700 + 60 = 760

760 – 700 = 60

60 + 8 = 68

68 + 32 = 100

100 + 3 = 103

103 – 100 = 3

3 + 700 = 703

Завдання 6 Серед великих річок, які впадають у Дніпро, є 5 правих приток, а лівих — удвічі більше. Річка Дністер має усього 19 приток. Яка з цих річок має більше приток і на скільки більше?

Розв'язання

1) 5 • 2 = 10 (пр.) – лівих приток у Дніпра

2) 5 + 10 = 15 (пр.) – всього приток у Дніпра

3) 19 > 15   Дністер має більше приток

19 – 15 = 4 (пр.)

Відповідь: Дністер має на 4 притоки більше

 

Завдання 7

196 = 100 + 9 10 + 6 1

873 = 8 100 + 7 10 + 3 1

462 = 4 100 + 6 10 + 2 1

700 = 7 100

550 = 5 100 + 5 10

 

Завдання 8

5 100 + 8 10 + 7 = 587

9 100 + 2 10 + 9 = 929

6 100 + 4 = 604

 

Завдання 9 Найбільший в Україні музей старовинних автомобілів у За­поріжжі налічує 60 експонатів. Серед них: 3 автомобілі взяли на зйомки фільму, на виставку поїхало в 4 рази більше авто­мобілів, ніж узяли на зйомки, а решту автомобілів можна оглянути в музеї. Скільки автомобілів можна оглянути в музеї?

Розв'язання

1) 3 • 4 = 12 (ав.) – поїхали на виставку

2) 3 + 12 = 15 (ав.) – взяли на зйомки та поїхали на виставку

4) 60 – 15 = 45 (ав.)

Відповідь: 45 автомобілів

Якщо 3 автомобілі повернуться зі зйомок, а на виставку візьмуть ще 5 автомобілів, то автомобілів, які можна огля­нути в музеї, стане більше чи менше?

45 + 3 – 5 = 40 (ав.) – стане автомобілів

40 < 45  стане менше

Додати коментар
Коментарі (773)
Миша
17.01.2021
Урок 67 задание 5
Марійка
17.01.2021
Цікавий підручник! Як знайти другу частину?
Настя
16.01.2021
Знайдіть будьласка номер з математики номер 6 сторінка 16
Оксана
16.01.2021
Урок 69 пожалуйстаІрина ФІЛЯК,
Оксана
16.01.2021
Ірина ФІЛЯК,
Дякую
Адмін
15.01.2021
Оля,
Третьокласник накреслив 5 відрізків. Кожний наступний відрізок на 2 см довший, ніж попередній. Коли він виміряв останній відрізок, то його довжина становила 15 см. Яка довжина першого відрізка?
Міркуємо так.
15 – 2 = 13 (см) – 4-ий відрізок, 13 – 2 = 11 (см) – 3-ій відрізок, 11 – 2 = 9 (см) – 2-ий відрізок, 9 – 2 = 7 (см) – 1-ий відрізок.
2 спосіб
1) 2 • 4 = 8 (см) – на стільки збільшилась довжина після побудови наступних чотирьох відрізків.
15 – 8 = 7 (см)
Відповідь: 7 см
Перевірка: 7 (см), 7 + 2 = 9 (см), 9 + 2 = 11 (см), 11 + 2 = 13 (см), 13 + 2 = 15 (см)
Адмін
15.01.2021
Оля,
Гуляючи містом, козачки зайшли до "Пиріжкової"і купили 12 пиріжків:з м'ясом, вишнями і сиром.Пиріжків із сиром-найбільша кількість, при чому у 3 рази більше, ніж пиріжків із м'ясом. А пиріжків із м'ясом менше, ніж пиріжків із вишнями. Скільки пиріжків із вишнями купили козачки?
Міркуємо так.
Якщо пиріжків із сиром найбільше та у 3 рази більше, ніж із м’ясом, це означає, що з м’ясом 2 пиріжки, тоді зі сиром 2 • 3 = 6 (п.), а з вишнями буде 12 – 2 – 6 = 4 (п.), причому пиріжків з м’ясом менше від них, бо 2 п < 4 п. Відповідь: 6 пиріжків зі сиром, 4 пиріжки з вишнями, 2 пиріжки з м’ясом
Адмін
15.01.2021
Оксана,
нехай навіть усі 5 пострілів влучні, тоді 1 влучення - маємо 3 постріли, 2 влучення - 6 пострілів, 3 влучення - 9 пострілів, 4 влучення - 12 пострілів, 5 влучення - 15 пострілів, значить одне влучення ще на додатковому пострілі. Розв'язання. 17 - 5 = 12 (п.) - додаткові постріли. 12 : 2 = 6 (вл.) - влучення. Він міг влучати як на основних, так і на додаткових пострілах
Людмила
15.01.2021
Чому нема відповидей на математику 3 клас 2часть Ольга Гись Ирина Филяк гдз.
Оля
15.01.2021
Третьокласник накреслив 5 відрізків. Кожний наступний відрізок на 2 см довший, ніж попередній. Коли він виміряв останній відрізок, то його довжина становила 15 см. Яка довжина першого відрізка?
Оля
15.01.2021
Гуляючи містом, козачки зайшли до "Пиріжкової"і купили 12 пиріжків:з м'ясом, вишнями і сиром.Пиріжків із сиром-найбільша кількість, при чому у 3 рази більше, ніж пиріжків із м'ясом. А пиріжків із м'ясом менше, ніж пиріжків із вишнями. Скільки пиріжків із вишнями купили козачки?
Оксана
15.01.2021
Козачок Дзиґа вчиться стріляти з лука у тирі. Він робить 5 пострілів і за кожне влучання у мішель отримує право зробити ще 2 постріли. Усього Дзиґа зробив 17 пострілів. Скільки разів козачок Дзиґа влучив у мішель?
Інна
15.01.2021
Урок 69 задача8
Наталья
14.01.2021
Ст. 215 урок 62
ТАМАРА
14.01.2021
Помогите пожалуйста решить два задания математика 3 класс рабочая тетрадь 2 часть урок 68 задания2 и4 автор ольга гись
Світлана
13.01.2021
Хто рішив задачу 4
Наташа
13.01.2021
Дайте будь ласка розв'язання задачі студентами ст 10,номер 3
татьяна
13.01.2021
Інна,
690-(310-10)+310=80м.
татьяна
13.01.2021
100-(9*2+3*2)=76м.
Таня
13.01.2021
Кто решил урок 68 задача 9(2)
Копірайт © 2018 – 2025 Дайте Хліба Inc. Всі права захищені.