OneGDZ » 3 клас » ГДЗ Математика 3 клас » ГДЗ Діагностичні роботи математика 3 клас Шевченко, Щербак
Обкладинка ГДЗ Діагностичні роботи математика 3 клас Шевченко, Щербак

ГДЗ Діагностичні роботи математика 3 клас Шевченко, Щербак

ГДЗ Математика 3 клас

06.08.2025

ДІАГНОСТИЧНА РОБОТА № 2 (на 9–му тижні навчання)

Табличне множення і ділення на 2 – 8, знаходження частини від числа, задачі на знаходження суми двох добутків, множення чисел 0 і 1, множення на 0 і 1, ділення на 1, ділення рівних чисел, робота з іменованими числами

ВАРІАНТ 1

Завдання 1 

32 : 4 + 15 = 8 + 15 = 15 + 5 + 3 = 23

42 – 4 • 4 = 42 – 16 = 22 + 20 – 16 = 22 + 4 = 26

 

21 : 3 + 24 : 4 = 7 + 6 = 13

45 : 5 + 5 • 8 = 9 + 40 = 49

 

Завдання 2

11 • 1 = 11 : 1

11 = 11

 

35 • 1 > 35 • 0

  35 > 0

 

47 • 1 < 47 + 1

47 < 48

27 : 27 = 14 : 14

    1 = 1

 

Завдання 3 Запиши в інших одиницях вимірювання.

4 см 8 мм = 40 мм + 8 мм = 48 мм

2 дм 5 см = 20 см + 5 см = 25 см

6 м 7 дм = 6 дм + 7 дм = 13 дм

 

Завдання 4

Шукаємо множник

Шукаємо дільник

х • 8 = 48

х = 48 : 8

х = 6

54 : х = 6

х = 54 : 6

х = 9

 

Завдання 5  У магазині продали 7 ящиків печива, по 6 кг у кож­ному, і 9 ящиків пряників, по 5 кг у кожному. Яка маса печива і пряників разом?

П. — 7 ящ. по 6 кг

Пр. — 9 ящ. по 5 кг

Всього — ? кг

Розв’язання

1) 6 • 7 = 42 (кг) – продали печива. 

2) 5 • 9 = 45 (кг) – продали пряників.

3) 42 + 45 = 87 (кг)

Відповідь: разом продали 87 кілограмів.

 

Завдання 6

15 від 20 грн = 20 грн : 5 = 4 грн        16 від 54 л = 54 л : 6 = 9 л

 

Завдання 7  Упиши відповідні числа.

18 : 2 : 3 = 18 : (2 • 3) = 18 : 6       формула послідовного ділення

6 • 3 • 2 = 6 • (3 • 2) = 6 • 6

 

 

ВАРІАНТ 2

Завдання 1

5 • 6 – 14 = 30 – 14 = 20 – 4 = 16

45 : 5 + 28 = 9 + 28 = 28 + 2 + 7 = 37

 

28 : 4 + 4 • 8 = 7 + 32 = 30 + 9 = 39

4 • 9 – 3 • 4 = 36 – 12 = 20 + 4 = 24

 

Завдання 2

16 : 16 = 25 : 25

1 = 1

 

9 + 9 > 9 : 1

18 > 9

 

43 • 0 < 73 • 1

0 < 73

38 – 1 < 38 • 1

37 < 38

 

Завдання 3

9 см 6 мм = 90 мм + 6 мм = 96 мм

4 дм 3 см = 40 см + 3 см = 43 см

5 м 1 дм = 50 дм + 1 дм = 51 дм

 

Завдання 4

Шукаємо множник

Шукаємо ділене

7 • х = 56

х = 56 : 7

х = 8

х : 8 = 9

х = 9 • 8

х = 72

 

Завдання 5  Для школярів придбали 7 ручок, по 7 грн кожна, і 5 блокнотів, по 8 грн кожний. Яка вартість по­купки?

Р. — 7 шт. по 7 грн

Бл. — 5 шт. по 8 грн

Всього — ? грн

Розв’язання

1) 7 • 7 = 49 (грн) – вартість ручок. 

2) 8 • 5 = 40 (грн) – вартість блокнотів.

3) 49 + 40 = 89 (грн)

Відповідь: вартість покупки 89 гривень.

 

Завдання 6 Знайди.

16 від 24 ц = 24 ц : 6 = 4 ц        15 від 45 кг = 45 кг : 5 = 9 кг

 

Завдання 7 Упиши відповідні числа.

16 : 4 : 2 = 16 : (4 • 2) = 16 : 8     формула послідовного ділення

8 • 2 • 2 = 8 • (2 • 2) = 8 • 4

Додати коментар
Коментарі (0)
© OneGDZ.com, 2018 – 2025. Усі права захищено. Контент належить OneGDZ, окрім матеріалів, що є власністю третіх осіб. Використання лише з посиланням на джерело.