OneGDZ » Твори » Твір на тему: «Мій улюблений фільм»

Твір на тему: «Мій улюблений фільм»

24.11.2018

Я дуже люблю кіномистецтво. Мене цікавить акторська гра, ефекти, музичний супровід, режисура, а також наскільки майстерно була відзнята та чи інша стрічка. Тому, я завжди спостерігаю за анонсами нових кінострічок, і намагаюсь їх всіх переглянути. Для мене, перегляд фільму, як своєрідна віддушина, спосіб поглинути в інший світ, проникнути в переживання героїв стрічки, відпочити всією душею. Є багато фільмів, які спонукають до того, щоб людина осмислила певні істини, змінила ставлення до життя на навколишнього світу.


Серед великого вибору кінострічок, мені дуже важко відібрати якусь одну картину, як улюблену. Хоча, найбільше мені подобається комедійний жанр. В цьому у жанрі хотілось би відмітити сімейну комедію «Сам удома». Вона була відзнята ще в 90-х роках, однак й до тепер залишається популярною й улюбленою для багатьох глядачів. Сюжет комедії побудований на пригодах маленького хлопчика, якого батьки забули вдома, збираючись у відпустку. Хлопчина залишившись сам, перед Різдвяними святами всіма силами намагається захистити будинок від злочинців, й проявляє неабияку кмітливість.


Іще одним цікавим фільмом для мене є «Пінгвіни містера Поппера». У фільмі висвітлюється життя чоловіка, у квартирі якого живе шість пінгвінів. Стрічка показує життєві ситуації, стосунки в родині. Головну роль грає неперевершений комік Джим Керрі.


Окрім комедій, мені подобаються детективи. В цьому жанрі можу виділити британський серіал «Шерлок Холмс», який був знятий за мотивами книги Конана Дойла. Кожна серія – це окремий, захопливий сюжет, сповнений загадок. Детектив крок за кроком веде складні розслідування. Вражає майстерність та харизматичність акторів, декорації й сама манера викладення матеріалу. Дуже важко виділити якусь окрему серію, як кращу. Кожна з цих частин заслуговує на те, щоб її переглянули.


Щойно я поділилась своїми думками й вподобаннями. Надіюсь, що й інші найдуть в цьому списку щось цікаве для себе.

Додати коментар
Коментарі (1)
Ютуб
18.05.2020
Розділ з Настьою не знаю як і раніше залишається в мене канал на ютубе.
Копірайт © 2018 – 2023 Дайте Хліба Inc. Всі права захищені.