OneGDZ » Твори » Твір на тему: «Що таке щастя?»

Твір на тему: «Що таке щастя?»

10.10.2018

У повсякденному житті ми часто бажаємо рідним, друзям, знайомим щастя, намагаємось знайти його, мріємо про нього. Однак як його можна описати? Яке воно насправді?


Я теж не раз замислювалася над цим питанням. Що це – бажання яке сповнилось, стан душі? З роздумів я зробила висновок, що щастя – це радість, позитивні почуття та навіть блаженство, особливий стан, який настає коли здійснюється те, про що людина давно мріяла, до чого довго йшла. Саме це властиво людям – ставити перед собою ціль та наполегливо йти до неї.


Хтось вважає що може бути щасливим якщо в нього будуть гроші, вийде вдало заміж, буде мати владу. Люди ставлять собі одну із цих цілей і йдуть до неї. Однак досягши мети часто буває так, що відчуття щастя немає, а є ейфорія, яка триває недовго. Натомість є розчарування та порожнеча. Чим частіше ми одержуємо бажане, тим слабше це відчуття стає. Особливість людини в тому, що вона завжди чогось бажає, але позитиву від цього стає все менше. Все починає сприйматися як буденність.


Я думаю, що таке почуття як щастя людина може створювати сама. Потрібно щодня прокидатися з посмішкою, радіти всьому що тебе оточує, приємним подіям, лагідному сонцю. А якщо відбуваються якісь негаразди, то сприймати їх як тимчасові труднощі, які скоро минуть або пригоду, з якої потрібно знайти вихід.


Час від часу в житті мені зустрічались люди, в яких така життєва позиція від народження. Вони сонячні, приємні в спілкуванні, завжди усміхнені. В них прекрасна не тільки зовнішність, а й душа. Для них не важливий соціальний статус, великий будинок чи купа грошей. Вони вміють радіти тому, що в них є. Не потрібно вдаватись до крайнощів, таких як пластичні операції, косметологічні процедури. Саме доброзичливість та світла душа роблять людину прекрасною, вона неначе світиться. Біля таких людей завжди приємно знаходитись поруч.


Нам всім потрібно навчитися радіти життю, сприймати тих хто поруч такими, які вони є. також необхідно постійно працювати над собою, з повагою ставитись до навколишнього середовища й воно нам обов’язково віддячить чистим повітрям, кришталево чистою водою. А саме це життєво важливо для кожного з нас. Адже так зменшиться кількість хвороб.


Отже, щастя – це життя з його злетами та падіннями. Людина живе заради цього почуття, заради мрій, які хоче здійснити.

Додати коментар
Коментарі (0)
Копірайт © 2018 – 2023 Дайте Хліба Inc. Всі права захищені.