OneGDZ » Твори » Твір на тему: «Я — людина, і це мене багато до чого зобов’язує»

Твір на тему: «Я — людина, і це мене багато до чого зобов’язує»

09.10.2018

Хоч раз в житті, ми замислюємося над питанням: «Для чого людина з’являється на світ?» Ми намагаємося прожити життя так, щоб наступні покоління пишалися нами, а нащадки згадували теплим словом.


Для того, щоб бути людиною ми повинні дотримуватись певних суспільних правил – не робити того, про що потім будеш шкодувати, використовувати можливості, що дає нам життя. Людина може назвати себе щасливою тоді, коли в неї є сім’я, вірні друзі, дах над головою.


Серед тих, кого я знаю дуже багато таких, що часто скаржаться на життя, чимось незадоволені. Багато хто мріє про великий будинок, престижну роботу. Однак, ці речі, насправді, не такі важливі як власне здоров’я та рідних. Я щодня вдячна Богу за те, що маю змогу милуватись цим прекрасним світом, радіти, відчувати любов родини. Адже є ті, хто не має цього.


На мою думку, кожна людина може зробити щось хороше для оточуючих. Хтось має змогу допомагати матеріально, хтось рятувати життя, як лікарі наприклад, чи просто піднести сумку. Це робить день інших людей кращим, сповнює їхні серця вдячністю, за що вони обов’язково подарують вам щиру усмішку.


Я вважаю, що кожен з нас повинен з увагою ставитись до ближнього. Потрібно допомагати один одному, радіти друзям, піклуватись про навколишнє середовище, тварин, не розкидати на вулиці сміття, не нищити дерева та рослини. Саме такі, на перший погляд дрібниці допоможуть зберегти цей світ для наших нащадків.


Справжня людина ніколи не залишиться осторонь чужої біди. Вона завжди допоможе, вислухає. Це може бути сусідський хлопчина, що кожен день допомагає немічній старенькій з важкою сумкою, а може – випадковий перехожий, що допоміг в непередбачуваній ситуації.


Якою повинна бути справжня людина? Наприклад, як пожежник, який вже встиг врятувати життя, може й не одне. Про таких людей мало показують в новинах. Хоча, вони щодня ризикуючи життям допомагають ближньому. Це і дає їм право називатися людьми.


Обов’язок кожної людини – бути чуйними до ближнього та не залишатися байдужими, до тих хто поруч. Для того, щоб відбулись позитивні зміни, потрібно почати з себе, тоді й інші приєднаються до цього процесу. Ми всі повинні об’єднатись, та докласти всіх зусиль, щоб зробити цей світ кращим.

Додати коментар
Коментарі (0)
Копірайт © 2018 – 2023 Дайте Хліба Inc. Всі права захищені.