OneGDZ » 4 клас » ГДЗ Математика 4 клас » ГДЗ бліцконтроль знань математика 4 клас Беденко (відповіді) НУШ у 2-х частинах
Обкладинка ГДЗ бліцконтроль знань математика 4 клас Беденко (відповіді) НУШ у 2-х частинах

ГДЗ бліцконтроль знань математика 4 клас Беденко (відповіді) НУШ у 2-х частинах

ГДЗ Математика 4 клас

30.11.2024

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 31

4023 + 377 = 4000 + 300 + 90 + 10 = 4400

20123 + 20077 = 40000 + 100 + 90 + 10 = 40200

65500 + 1500 = 60000 + 6000 + 1000 = 67000

64777 – 5707 = 59777 – 707 = 59070

33550 – 13250 =  20300

3145 – 1042 = 2103

34000 : 1000 = 34

40500 : 10 = 4050

 

20300 : 100 = 203

123 • 10 = 1230

45 • 20 = 900

23 • 400 = (20 + 3) • 400 = 8000 + 1200 = 9200

230 • 10 = 2300

55 • 20 = (50 + 5) • 20 = 1000 + 100 = 1100

24 • 200 = 4800

 

Задача

Гноми зібрали 925 грамів бурштину. 140 бурштинок — по 5 грамів. А скільки по 9 грамів?

І — 140 б. по 5 г

ІІ — ? б. по 9 г

Всього — 925 г

Розв'язання

1) 5 • 140 = 5 • (100 + 40) = 700 (б.) – бурштинок по 5 г.

2) 925 – 700 = 225 (г) – маса бурштинок по 9 г.

3) 225 : 9 = (180 + 45) : 9 = 25 (б.)

Відповідь: 25 бурштинок. 

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 32

40256 + 10744 = 50000 + 900 + 90 + 10 = 51000

278 + 8022 = 8000 + 200 + 90 + 10 = 8300

5890 – 4220 = 1670

8063 – 2053 = 6010

3900 : 100 = 39

23 • 1000 = 23000

х  73

    28

+584

 146

 2044

_1624 | 29

  145    56

  _174

    174

        0

х  74

    12

+148

  74

  888

_1184 | 37

  111    32

   _74

     74

       0

 

Задача

2 морквинки заміняють 3 вітамінні пілюлі. Скільки необ­хідно морквин, щоб замінити 21 пілюлю?

2 м. — 3 п.

? м. — 21 п.

Розв'язання

1) 21 : 3 = 7 (р.) – більше пілюль.

2) 2 • 7 = 14 (м.)

Відповідь: необхідно 14 морквинок.

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 33

30200 + 12470 = 42670

45000 + 5200 = 40000 + 10000 + 200 = 50200

20450 + 10050 = 30000 + 400 + 100 = 30500

56000 – 21000 = 56 тис. – 21 тис. = 35 тис. = 35000

4550 – 1025 = 3525

36042 – 5000 = 31042

6500 : 100 = 65

407 • 50 = (400 + 7) • 50 = 20000 + 350 = 20350

х   37

    75

+185

 259

 2775

_1026 |27

   81     38

  _216

    216

        0

х 45

   62

+ 90

270

2790

_1430 | 22

  132    65

  _110

    110

       0

 

Задача

Для малярних робіт привезли 246 л фарби. В 7-ми ве­ликих банках — 84 л фарби. Скільки малих трилітрових банок фарби привезли?

В. — 84 л

М. — ? б. по 3 л

Всього — 246 л 

Розв'язання

1) 246 – 84 = 246 – 100 + 16 = 162 (л) – у малих банках.

2) 162 : 3 = (150 + 12) : 3 = 54 (б.)

Відповідь: привезли 54 малих банок.

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 34

1200 + 3555 = 4755

2700 + 300 = 2000 + 1000 = 3000

84056 + 944 = 80000 + 4000 + 900 + 90 + 10 = 85000

9600 – 6300 = 96 сот. – 63 сот. = 33 сот. = 3300

5020 – 1600 = 4020 – 600 = 3420

12000 – 5600 = 8000 – 600 = 7400

672 • 10 = 6720

50600 : 10 = 5060

х   401

      53

+1203

 2005

 21253

_840 | 24

  72    35

_120

  120

      0

х  47

    41

+ 47

188

1927

_8060 | 31

  62      260

_186

  186

      0

 

Задача

Віслючокта ведмежатко вирушили назустріч один одно­му. Відстань між їхніми домівками — 96 метрів. До зустрічі віслючок пройшов чверть шляху. Яку відстань пройшов ведмедик?

Вісл. — 1/4 від 96 м

Ведм. — ?

Всього — 96 м 

Розв'язання

1) 96 : 4 = (80 + 16) : 4 = 24 (м) – відстань віслюка.

2) 96 – 24 = 72 (м)

Відповідь: ведмедик пройшов 72 метри.

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 35

20400 + 600 = 20000 + 1000 = 21000

4500 + 450 = 4950

21730 + 270 = 20000 + 1000 + 900 + 100 = 22000

1600 – 200 = 1400

840 – 130 = 710

1600 – 500 = 1100

24000 • 10 = 240000

800 : 100 = 8

х  23

    47

+161

  92

1081

_798 | 19

  76    42

 _38

  38

    0

х   53

    12

+106

  53

  636

_408 | 24

  24    17

_168

  168

     0

 

Задача

За 2 години Омелько може випекти 24 хлібини. Скільки хлібин він випече, якщо працюватиме 9 годин?

2 хл. — 24 год

? хл. — 9 год

Розв'язання

1) 24 : 2 = 12 (хл.) – випече за 1 год.

2) 12 • 9 = (10 + 2) • 9 = 108 (хл.)

Відповідь: випече 108 хлібин.

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 36

3820 + 2400 = 5000 + 1200 + 20 = 6220

41050 + 8520 = 49570

4800 + 1200 = 5000 + 1000 = 6000

5210 – 160 = 5210 – 200 + 40 = 5050

5000 – 780 = 5000 – 1000 + 220 = 4220

6042 – 242 = 6000 – 200 = 5800

23 • 120 = 23 • 100 + 23 • 20 = 2300 + 460 = 2760

45 • 1000 = 45000

х  39

    24

+156

  78

  936

_1222 | 26

 104      47

 _182

  182

     0

х  47

   35

+235

141

1645

_924 | 28

  84     33

  _84

   84

     0

 

Задача

За 4 години щука виконує 7 бажань. Скільки годин зна­добиться їй для виконання 119 бажань?

4 год — 7 б.

? год — 119 б. 

Розв'язання

1) 119 : 7 = (70 + 49) : 7 = 17 (р.) – більше бажань.

2) 4 • 17 = 4 • (10 + 7) = 68 (год)

Відповідь: знадобиться 68 годин.

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 37

210 – 120 : 10 = 210 – 12 = 200 – 2 = 198

350 – 360 : 8 = 350 – (320 + 40) : 8 = 350 – 45 = 305

220 + 24 • 10 = 220 + 240 = 460  

200 : 50 + 344 = 4 + 344 = 348

1000 : 25 + 720 = 1000 : 5 : 5 + 720 = 200 : 5 + 720 = 40 + 720 = 760

810 : 3 + 603 = (600 + 210) : 3 + 603 = 270 + 603 = 773

56000 : 70 : 50 = 800 : 50 = (500 + 300) : 50 = 10 + 6 = 16

3200 : 4 • 2 = 800 • 2 = 1600

 

270 : 3 • 15 = 90 • 15 = 90 • (10 + 5) = 900 + 450 = 1350

250 • 4 – 780 = 1000 – 780 = 220

1304 – 30 • 40 = 1304 – 1200 = 104

45 • 100 – 360 = 4500 – 360 = 4500 – 500 + 140 = 4140

55 • 100 – 600 = 5500 – 600 = 5000 – 100 = 4900

5600 – 24 • 20 = 5600 – 480 = 5120

3600 : 40 • 7 = 90 • 7 = 630

 

Задача

Маша напекла 36 пиріжків із капустою і 72 пиріжки з ягодами. Склала їх у коробки — по 36 пиріжків у кожну. Скільки треба коробок, щоб скласти всі пиріжки?

К. — 36 п.

Яг. — 72 п

Всього — ? п., ? к. по 36 п.

Розв’язання

1) 36 + 72 = 108 (п.) – всіх пиріжків.

2) 108 : 36 = 3 (к.)

Відповідь: треба 3 коробки. 

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 38

58 • 100 – 2400 = 5800 – 2400 = 3400

548 + 21 • 10 = 548 + 210 = 758

386 – 12 • 3 = 386 – 36 = 350

(541 + 459) • 3 = 1000 • 3 = 3000

(780 – 380) • 4 = 400 • 4 = 1600

(460 – 350) • 500 = 110 • 500 = (100 + 10) • 500 = 55000

900 : 45 : 4 = (450 + 450) : 45 : 4 = 20 : 4 = 5

2400 : 60 : 5 = 40 : 5 = 8 

х 240

  12

+48

24

2880

_1800 | 72

  144    25

  _360

    360

        0

х   28

    54

+112

 140

 1512

_2379 | 61

 183     39

 _549

   549

       0

 

Задача

Тубілець вивчив за 5 годин 17 українських слів. Скільки слів він вивчить за 45 годин?

5 год — 17 сл.

45 год — ? сл.

Розв’язання

1) 45 : 5 = 9 (р.) – більше годин. 

2) 17 • 9 = (10 + 7) • 9 = 153 (сл.)

Відповідь: вивчить 153 слова.

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 39

2800 : 70 + 356 = 40 + 356 = 396

7272 : 8 + 200 = (7200 + 72) : 8 + 200 = 909 + 200 = 1109

30 • 80 + 241 = 2400 + 241 = 2641

250 : 5 + 458 = 50 + 458 = 400 + 100 + 8 = 508

4207 : 7 + 273 = (4200 + 7) : 7 + 273 = 601 + 273 = 874

5020 : 20 – 120 = (4000 + 1000 + 20) : 20 – 120 = 251 – 120 = 131

900 : 45 • 43 = (450 + 450) : 45 • 43 = 20 • 43 = 860

3200 : 80 • 70 = 40 • 70 = 2800

х   35

    17

+245

  35

  595

_13020 | 31

  124      420

   _62

    62

      0    

х  42

    56

+252

210

2352

_1029 | 21

   84     49

  _169

    169

        0

 

Задача

Лікар Борсучок за 5 хвилин робить 7 щеплень лісовим жителям. Скільки щеплень він зробить за 20 хвилин?

5 хв — 7 щ.

20 хв — ? сл.

Розв’язання

1) 20 : 5 = 4 (р.) – більше часу. 

2) 7 • 4 = 28 (щ.)

Відповідь: зробить 28 щеплень.

 

БЛІЦКОНТРОЛЬ ЗНАНЬ 40

245 – (45 + 95) = 245 – 45 – 95 = 200 – 95 = 110 – 5 = 105

700 – (120 – 80) = 700 – 40 = 660

900 – (45 + 25) = 900 – 70 = 830

4 200 + 125 + 800 = 4 000 + 1 000 + 125 = 5 125

3 400 + 205 + 595 = 3 000 + 1 100 + 90 + 10 = 4 200

720 : 80 • 40 = 9 • 40 = 360

842 – (250 + 150) = 842 – 400 = 442

х   56 

     24

+224

112

1344


_1344 | 12

  12       112

  _14

    12

    _24

      24

        0

х  47

    15

+235

  47

  705


х2359

        7

16513


 

Задача

Щоб надати медичну допомогу, пернатий лікар про­летів до першого хворого 327 метрів, а до другого — на 86 метрів менше. Яку відстань подолав лікар?

І — 327 м

ІІ — на 86 м більше

Всього — ? м

Розв'язання

1) 327 + 86 = 300 + 100 + 13 = 413 (м) – до ІІ хворого.  

2) 327 + 413 = 700 + 30 + 10 = 740 (м)

Відповідь: пролетів 740 метрів.

Додати коментар
Коментарі (2)
Аня
14.04.2025
Будь ласка дайте нам відповіді на 102 приклади і задачу
Ти дурачок Гдз
17.03.2025
Де є інші сторінки
© OneGDZ.com, 2018 – 2025. Усі права захищено. Контент належить OneGDZ, окрім матеріалів, що є власністю третіх осіб. Використання лише з посиланням на джерело.